Kuşadası Belediyesi 40 Sürekli Park Bahçe Temizlik Saha Elemanı Alımı

Kuşadası Belediyesi 40 Sürekli Park Bahçe Temizlik Saha Elemanı Alımı

Kuşadası Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadroda eğitim ve üst yaş şartı yok 23 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi sayfasında yayınlanan ilana göre Aydın ili Kuşadası Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda ikamet ve üst yaş şartı olmadan 19 Park ve Bahçe işçisi, 9 Saha Personeli ve 17 Temizlik İşçisi alınacaktır. Detaylar için haberimizde bakınız.

bahcivan-kursu.jpg

Aydın Kuşadası Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 4 Mart 2022 tarihine kadar Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı Ege İşhanı Apartmanı No:83/12 Kuşadası/Aydın adresine yapacaklardır.

Personel alımında adaylarda aranan başvuru nitelikler nelerdir

Saha Personeli alımı için Evcil hayvan rehabilitasyon merkezinde çalışabilecek olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Park ve Bahçe işçisi alımı için Park ve Bahçeler müdürlüğünde çalışabilecek olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Temizlik İşçisi alımı için (9 kişi) Çöp toplama işlerinde çalışabilecek olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Temizlik İşçisi alımı için (5 kişi) Çöp toplama işlerinde kamyon şoförü olarak çalışabilecek olmak, Ağır vasıta ehliyete SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Temizlik İşçisi alımı için (2 kişi) Çöp toplama işlerinde çalışabilecek olmak, A2 ehliyete sahip olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Temizlik İşçisi alımı için (1 kişi) Biyosidal ilaçlama sertifikasına sahip olmak ve Kuşadası ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Adaylardan başvuru için istenen belgeler

Resimli özgeçmiş başvuru formu, Kimlik fotokopisi, Adli sicil kaydı, Yerleşim yeri belgesi ve Nüfus kayıt örneği.

Başvuru kılavuzu 23 kişi.

Başvuru kılavuzu 17 kişi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.