Muğla Büyükşehir En Az İlkokul Sürekli Kadro 32 Devlet İşçi Alımı

Muğla Büyükşehir En Az İlkokul Sürekli Kadro 32 Devlet İşçi Alımı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu sürekli kadroda 5 unvanda toplamda 32 Devlet İşçi alınacağı belirtilmektedir. Tüm detaylar ve şartlar haberimizde.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu sürekli kadroda 5 unvanda 32 Devlet İşçi Personel alımı yapılacaktır.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı personel alımında başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 6 Nisan 2022 tarihi saat 17:00’a kadar Muslihittin Mahallesi Zekai Özbek Sokak No:77 Menteşe/Muğla adresine yapacaklardır.

Muğla Büyükşehir personel unvan ve sayıları

6 Misafir İlişkileri Görevlisi, 9 Plamarcı, 8 Beden İşçisi, 3 Otopark Görevlisi ve 6 Garson alınacaktır.

Muğla Büyükşehir personel alımında aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını doldurmuş olmak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin A bendinin ilgili alt bentlerinde sayılan niteliklere sahip olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.

Misafir İlişkileri Görevlisi alımı için Denizcilik ile ilgili eğitim veren yüksekokul veya fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek ve yapılacak sınavda yüksek not almak, Yapılacak denizcilik teknik değerlendirme sınavında başarılı olmak, Tercihen Liman Tesis Güvenlik sertifikasına sahip olmak, Tehlikeli işlerde ve vardiyalı çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak.

Palamarcı alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, En az Gemici yeterliliğine sahip Gemi adamı belgesi ve bu yeterliliğin gereği olan STCW belgelerine sahip olmak, Liman faaliyetlerine uygun tüm araçları kullanabiliyor olmak, Tehlikeli işlerde ve vardiyalı çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Tehlikeli işlerde ve vardiyalı çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

Otopark Görevlisi alımı için En az Lise mezunu olmak, Tehlikeli işlerde ve vardiyalı çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

Garson alımı için Misafir odaklı hizmet verebilen insan ilişkileri kuvvetli öğrenmeye açık, Yiyecek içecek sektöründe çalışmayı meslek edinmiş, Tercihen Otelcilik, Aşçılık, Restoran İşletmeciliği veya turizm konularında eğitim veren kurumların ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tehlikeli işlerde ve vardiyalı çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.