Tekirdağ Büyükşehir İkamet Yok Kadrolu 42 Devlet İşçisi Alımı

Tekirdağ Büyükşehir İkamet Yok Kadrolu 42 Devlet İşçisi Alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi web sitesinde yayınlanan ilanda daimi kadroda 42 devlet işçisi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller 9 unvanda görev yapacaktır.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanına göre Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda 42 devlet işçisi alınacaktır. Personel alımında adaylar için ikamet şartı olmadığından 81 şehirden başvuru yapılabilecektir.

Tekirdağ Büyükşehir personel alımı için başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını 25 Kasım 2022 tarihine kadar İstiklal Mahallesi Kent Sokak Numara 3/1 Süleymanpaşa Tekirdağ adresine yapacaklardır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

8 İlaçlama Personeli, 15 Hayvan Bakıcısı, 1 Acil Tıp Teknisyeni, 1 Temizlik Personeli, 3 Şoför, 3 Veteriner Hekim, 4 Veteriner Hekim Yardımcısı, 3 Kalorifer Ateşleyicisi ve 4 İnsan Kaynakları ve Bordro Tahakkuk Personeli alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

İlaçlama Personeli alımı için En az Lise mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC2 ve SRC4 belgesine sahip olmak, Biyosidal ürün sertifikasına sahip olmak.

Hayvan Bakıcısı alımı için En az Ortaokul mezunu olmak.

Acil Tıp Teknisyeni alımı için Sağlık Meslek Lisesi ilgili bölüm mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış olmak, En az 3 yıllık ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmak,

Temizlik Personeli alımı için En az Lise mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Şoför alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, B sınıfı ehliyete, SRC2 ve SRC4 belgesine sahip olmak.

Veteriner Hekim alımı için Veteriner hekim diplomasına sahip olmak, Ofis programlarına sahip olmak.

Veteriner Hekim Yardımcısı alımı Veteriner Sağlık Teknisyenliği/Teknikerliği diplomasına sahip olmak, Ofis programlarına sahip olmak.

Kalorifer Ateşçisi alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, Kalorifer ateşleme belgesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

İnsan Kaynakları ve Bordro Tahakkuk Personeli alımı için En az Önlisanbs mezunu olmak, 4857 ve 5510 sayılı kanun ve mevzuatlara hakim olmak, Ofis programlarını iyi düzeyde bilmek, Tercihen B sınıfı ehliyete sahip olmak, Bordro puantaj ve personel özlük işleri uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum