TESKİ En Az İlkokul 45 Yaş Sınır İkamet Yok Kadrolu 200 İşçi Alımı

TESKİ En Az İlkokul 45 Yaş Sınır İkamet Yok Kadrolu 200 İşçi Alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR Resmi Web sayfasında yayınlanan ilanda vasıflı vasıfsız kadrolu 200 işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar En az ilkokul mezunu ve 45 yaş sınırında olmalıdır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sitesinde yayımlanan ilana göre Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu 200 işçi alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmadığında 81 şehirden başvuru yapılabilecektir.

Tekirdağ büyükşehir personel alımı için başvuru şekli ve başvuru süresi.

Adaylar başvurularını 7 Ekim 2022 tarihine kadar Atatürk Mahallesi 57. alay Caddesi Tekirdağ büyükşehir belediyesi numara 6 kat 4 Süleymanpaşa Tekirdağ adresine şahsen yapacaklardır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hangi kadroda kaç kişi alacaktır.

72 Su ve Kanal Beden İşçisi, 35 Beko Loder Operatörü, 56 Ağır Vasıta Şoförü, 6 Su Açma Kapama ve Sayaç Okuma Personeli, 1 Kaynakçı, 12 Üst Yapı beden İşçisi, 2 Tır Şoförü, 1 Greyder Operatörü, 1 Ekskavatör Operatörü, 2 İş Makinası Tamircisi, 1 Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Elektronik Teknisyeni, 3 Makine Teknikeri/Makine Teknisyeni/Motor Teknisyeni, 1 Çevre Teknikeri/Çevre Sağlığı Teknikeri/Çevre Sağlığı Teknisyeni, 2 Makine Teknikeri/Makine Teknisyeni, 2 Çevre Mühendisi-A Sınıfı, 1 Çevre Mühendisi-A/B/C Sınıfı, 1 Çevre Mühendisi-D Sınıfı, 1 Çevre Mühendisi alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Adli sicil kaydı olmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak.

Su ve Kanal Beden İşçisi alımı için En az ilkokul mezunu olmak, Başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını geçmemiş olmak, Tercihen deneyimli olmak, Erkek olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak, Tercihen sürücü belgesine sahip olmak ve gerektiğinde araç kullanabilecek olmak.

Operatör kadroları için En az ilkokul mezunu olmak, G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Başvuru tarihi itibarı ile 45 yaşını geçmemiş olmak, İlgili operatörlük belgesine sahip olmak.

Ağır vasıta şoförü alımı için En az ilkokul mezunu olmak, Başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını geçmemiş olmak, En az C sınıfı sürücü belgesine SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olmak.

Su açma kapama ve sayaç okuma personeli alımı için En az lise mezunu olmak, Erkek olmak ve askerlikle ilişiği olmamak, Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını geçmemiş olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve gerektiğinde araç kullanabilecek olmak, Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümünden mezun.

Kaynakçı alımı için En az ilkokul mezunu olmak, Tercihen sürücü belgesine sahip olmak ve gerekli durumlarda araç kullanabilecek olmak, Başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını geçmemiş olmak, MEB onaylı kaynakçı belgesine sahip olmak veya MEB'e bağlı mesleki ve teknik okullardan veya üniversitelerin mesleki ve teknik eğitim veren okul ve bölümlerinden mezun olmak.

Üstyapı beden işçisi alımı için En az ilkokul mezunu olmak, Başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını geçmemiş olmak, Tercihen deneyimli olmak, Tercihen sürücü belgesine sahip olmak ve gerektiğinde araç kullanabilecek olmak.

Tır şoförü alımı için En az ilkokul mezunu olmak, Başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını geçmemiş olmak, CE Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

İş makinesi tamircisi alımı için En az ilkokul mezunu olmak, Başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını geçmemiş olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve gerekli durumlarda araç kullanabilecek olmak, Tercihen ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak.

Tekniker ve teknisyen kadroları için En az lise mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve gerekli durumlarda araç kullanabilecek olmak, Başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını geçmemiş olmak, Tercihen alanında deneyimli olmak, Tercihen ustalık ve kalfalık belgesine sahip olmak.

Mühendis kadroları için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve gerekli durumlarda araç kullanabilecek olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.