Üsküdar Belediyesine Sürekli Kadro 13 Unvanda 27 İşçi Alınıyor

Üsküdar Belediyesine Sürekli Kadro 13 Unvanda 27 İşçi Alınıyor

Üsküdar Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az ilkokul mezun 45 yaş sınır 13 unvanda 27 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Üsküdar Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 45 yaş sınır en az ilkokul mezunu sürekli kadroda 13 unvanda 27 personel alınacaktır.

personel-2-002.jpg

Üsküdar Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 17 Mart 2022 tarihinde bir gün süre ile kurum e-posta adresi üzerinden özgeçmiş göndermek suretiyle yapacaklardır.

Personel alımında adaylarda aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartları aranmaktadır.

Terapist alımı için (1 kişi) Üniversitelerin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, En az 5 yıl deneyimli olmak, Kadın olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Veri Giriş Elemanı alımı için (1 kişi) En az Lise mezunu olmak, Erkek olmak.

Büro İletişim Personeli alımı için (3 kişi) En az İlkokul mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, 35 yaşını aşmamış olmak.

Toplum Sağlığı Yardımcı Elemanı alımı için (1 kişi) En az Lise mezunu olmak, Uzman Çavuş olarak iş deneyimi olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Erkek olmak, 35 yaşını aşmamış olmak.

Motorlu Vasıta Sürücüsü alımı için (2 kişi) En az Önlisans mezunu olmak, Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, İş deneyimine sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, 30 yaşını aşmamış olmak.

Proje Yazma Elemanı alımı için (1 kişi) Proje yazma ve geliştirme üzerine iş deneyimine sahip olmak, Erkek olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, 40 yaşını aşmamış olmak.

Garson Yardımcısı alımı için (6 kişi) Genel şartlara sahip olmak.

Çocuk Bakım Elemanı alımı için (1 kişi) 30 yaşını aşmamış olmak, En az Önlisans çocuk Bakımı bölümünden mezun olmak, B ehliyete sahip olmak, Kadın olmak ve Üsküdar ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Barista alımı için (2 kişi) 35 yaşını aşmamış olmak, En az Lise mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak, B ehliyete sahip olmak, Erkek olmak.

Bulaşıkçı alımı için (3 kişi) 45 yaşını aşmamış olmak.

Aşçı alımı için (1 kişi) 25 yaşını aşmamış olmak, En az Önlisans aşçılık mezunu olmak, Kadın olmak ve Üsküdar ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Aşçı Yardımcısı alımı için (2 kişi) 25 yaşını aşmamış olmak, En az Lise mezunu olmak (Lise veya Üniversitelerin yiyecek içecek ve ilgili bölümlerden mezun olmak), Kadın olmak.

Garson alımı için (3 kişi) 40 yaşını aşmamış olmak, En az Lise mezunu olmak, Erkek olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.