36 Personel Alımı Üniversite KPSS Sıralamasıyla Personel Alımı

36 Personel Alımı Üniversite KPSS Sıralamasıyla Personel Alımı

Resmi Gazete de Yayımlanan Personel Alımı İlanında. İstanbul Teknik Üniversitesi 36 Sözleşmeli Personel Alımı 7 Aralık 2021.

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. İstanbul Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Resmi Gazete de Yayımlanmıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2021

Resmi gazete de yayımlanan personel alımı ilanına göre sözleşmeli personel istihdam edecektir. Büro personeli, Teknisyen, Koruma Güvenlik ve Destek personeli unvanlarında toplam 36 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir.

Teknik Üniversitesi İstanbul Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Sözleşmeli 36 personel alımı için başvuru yapmak isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 23Kasım ile 7 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirecektir.

istanbul-teknik-universitesi.jpg

Teknik Üniversite Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Belirtilen başvuru tarihleri arasında başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını şahsen veya posta yolu ile http://www.pdb.itu.edu.tr adresindeki Başvuru
Formu doldurularak ilgili belgelerle İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

İstanbul İş İlanı Üniversite Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

  • 657 sayılı Kanunun 48. mad. belirtilen nitelikleri taşımak.
  • Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak.
  • Askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • 657 sayılı Kanunun 53. mad hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini yapmasına engel vücut veya akıl hastalığı ile özürlü bulunmamak.
  • Daha önce bu şekilde istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olmak.
  • 2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans Mezunları için 2020 KPSS P3 ,Önlisans Mezunları için 2020 KPSS P93 ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 Puanı ile sıralama yapılacaktır.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.