40 Devlet Personeli Alımı Başvuruları Başladı Üniversite ye Sınavsız

40 Devlet Personeli Alımı Başvuruları Başladı Üniversite ye Sınavsız

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2021 Kapsamında 40 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirilecek. KPSS 60 Puan!

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Resmi Gazete de İstanbul Medeniyet Üniversitesi 40 Sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2021

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Resmi Gazete de yayımlanan personel alımı ilanına göre 40 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yazılı ve Sözlü sınav yapılmadan KPSS puan sıralaması ile yapılacaktır.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İş Başvuru Tarihleri

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı için gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 6-20 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir.

medeniyet-40-sozlesmeli-alimi.jpg

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

Adaylar belirtilen tarihlerde başvurularını e-Devlet üzerinden İstanbul Medeniyet Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden başvurularını internet adresinden elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

  • 657 sayılı Kanunun 48. mad. genel şartları taşımak.
  • Lisans için 2020 yılı KPSS (B) grubu KPSS-P3, ön lisans için 2020 yılı KPSS(B) grubu KPSS-P93, ortaöğretim için 2020 yılı KPSS-P94 puan türü dikkate alınacaktır.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.
  • Başvuru son günü itibariyle Büro Personeli, Tekniker, Sağlık Teknikeri, Teknisyen pozisyonları için 35 (otuz beş) yaşından, Mühendis, Hemşire
    pozisyonları için 40 (kırk) yaşından gün almamış olmak.
  • İş tecrübesi şartı bulunan pozisyonlar için başvuru yapan adayların başvurularının değerlendirilmeye alınabilmesi için Kariyer Kapısına yapılan
    başvurusu sırasında “Diğer Belgeleriniz” sekmesi altında bulunan “İş Tecrübesi Bilgisi” alanına barkodlu SGK Tescil ve Hizmet Dökümlerini yüklemeleri gerekmektedir.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.