648 Personel Alımı 5 Kamu Kurumunda İstihdam Edilecek

648 Personel Alımı 5 Kamu Kurumunda İstihdam Edilecek

Kamu Kurumları Yayınlamış Oldukları Personel Alımı İlanlarına Göre 5 Kurum toplam 648 personel alımı gerçekleştirecektir. Başvurular Başladı.

5 Kamu Kurumu 648 Personel Alımı Gerçekleştirecek. Kamu Kurumları yayımladıkları 5 İlan ile personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Devlet Personel Alımı

Kamu Kurumları 5 farklı iş ilanı ile 648 personel alımı gerçekleştirecektir. Sağlık Bakanlığı 40 Personel alımı, Jandarma Genel Komutanlığı 550 personel alımı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 41 Personel Alımı, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 15 personel Alımı ve Üniversiteler Arası Kurul Başkanlığı 2 Personel alımı olmak üzere Toplam 648 Personel alımı gerçekleştirilecektir.

kamu-648-personel-alimi.jpg

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Nasıl Yapılacak?

Sağlık Bakanlığı 40 Müfettiş Yardımcısı Alımı Başvuruları 27 Aralık 2021 ile 9 Ocak 2022 tarihleri arasında a e-Devlet- Sağlık Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe
Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresinden yapacaklardır.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı

550 personel alımı için adaylar başvurularını 24 Aralık 2021 – 09 Ocak 2022 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır. Başvurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi ile, Jandarma
ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı

41 Personel alımı için adaylar başvurularını 24 Aralık 2021 ile 7 Ocak 2022 tarihleri arasında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya /Merkez adresine Şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Yazılı ve Sözlü sınav yapılmayacak olup KPSS puan sıralaması esas alınacaktır.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Alımı

15 Personel alımı için adaylar başvurularını 24 Aralık 2021 ile 7 Ocak 2022 tarihleri arasında Tüm başvurular
e-devlet şifresi kullanılmak suretiyle https://personelilan.mgu.edu.tr adresi üzerinden elektronik olarak yapılacak olup
şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Üniversiteler Arası Kurul Başkanlığı Personel Alımı

2 Personel alımı için adaylar başvurularını 24 Aralık 2021 ile 3 Ocak 2022 tarihleri arasında www.uak.gov.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun doldurularak fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak ve gerekli belgelerle birlikte Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı – Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü/Personel adresi Üniversiteler Mahallesi 1600. Cadde No: 10 06800 Bilkent / Ankara Şahsen başvuru yapabileceklerdir.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.