Antalya ASAT En Az İlkokul Sürekli Kadro 200 Personel Alımı! İŞKUR

Antalya ASAT En Az İlkokul Sürekli Kadro 200 Personel Alımı! İŞKUR

Antalya ASAT tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadroda en az ilkokul vasıflı vasıfsız 200 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT bünyesinde istihdam edilmek üzere vasıflı vasıfsız en az ilkokul mezunu 200 işçi personel alınacaktır.

personel.jpg

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT personel alımında başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 22 Mart 2022 tarihine kadar Gülveren Mahallesi 3760 Sokak No:15 ASAT Ek Hizmet Binası (Aldaş Gülveren İtfaiye Yanı)Kepez/Antalya adresine yapacaklardır.

ASAT hangi unvanda kaç personel almaktadır

2 Sondaj İşçisi, 10 İş Makinası Operatörü, 13 Makine Teknisyeni, 2 Numune Alma Elemanı, 3 Güvenlik Görevlisi (Silahlı), 27 Elektrik Teknisyeni, 18 Ağır Vasıta Şoförü, 93 Beden İşçisi, 32 Sayaç Okuma Personeli.

Personel alımında adaylarda aranan nitelikler

Antalya ilinde ikamet ediyor olmak.

Sondaj İşçisi ve Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak. Beden İşçisi alımı için ayrıca 30 yaşını aşmamış olmak.

İş Makinası Operatörü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, G.105.02 Operatör belgesine sahip olmak, SRC2 ve SRC4 belgesine sahip olmak.

Makine Teknisyeni alımı için En az Lise mezunu olmak, Makine Teknisyeni-Makine Bobinaj veya Kaynakçı ustalık belgesine sahip olmak.

Numune Alma Elemanı alımı için Çevre Ölçüm ve Analiz yeterlilik yönetmeliğinde öngörülen bölümlerden Lisans mezunu olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için (Silahlı) En az Lise mezunu olmak, 5188 sayılı kanuna göre geçerli silahlı güvenlik kimlik kartına sahip olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Elektrik Teknisyeni alımı için En az Lise mezunu olmak0 Elektrik teknisyeni veya elektrikçi ustalık belgesine sahip olmak.

Ağır Vasıta Şoförü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 6.105.04 Operatör belgesine sahip olmak, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olmak.

Sayaç Okuma Elemanı alımı için En az Lise mezunu olmak, B+A2 ehliyete sahip olmak, Tercihen 25 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.