BDDK KPSS Şartsız Devlet Memuru Alımı Yapıyor (Başvuru Ekranı)

BDDK KPSS Şartsız Devlet Memuru Alımı Yapıyor (Başvuru Ekranı)

BDDK’ye en düşük 22.476 net maaşla olmak üzere kamu personel alımı yapılıyor. KPSS Şartsız başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazıda.

2022 yılı kamu personel alımı başvuruları kapsamında KPSS şartı aranmadan BDDK’ya online başvurular alınıyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK güncel devlet memuru alımı başvuruları ve tüm detaylar bu ilan yazımızda yer alıyor.

bddk.jpg

BDDK memur alımı (Genel Şartlar)

BDDK memur alımı için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmaması ile askerlikle ilişiği olmaması şartları yer alıyor.

KPSS’siz başvuru nasıl olacak? Adaylardan KPSS şuanı istenmiyor. KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaklardır. Bu kapsamda KPSS zorunluluğu bulunmuyor.

Kamu personel alımı mezuniyet şartları - kontenjanlar

BDDK sözleşmeli personel alımı için adayların bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliği mezunu olması veya fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezuniyeti gerekiyor.

  • 4 Güvenlik Uzmanı alımı,
  • 2 Ağ Uzmanı alımı,
  • 4 Sistem Uzmanı alımı,
  • 2 Kıdemli Güvenlik Uzmanı alımı,
  • 1 Kıdemli Ağ Uzmanı alımı,
  • 1 Kıdemli Sistem Uzmanı alımı yapılıyor. 1 kat maaş 11.488 TL’dir. Bu ilanda yer alan 2 ve 3 kat maaş hükümlerine göre 22.476 TL ile 34.476 TL aylık ücreti bulunmaktadır.

4/B memur alımı başvuru tarihleri

BDDK sözleşmeli bilişim personeli memur alımı için başvurular 3 Nisan’da sona erecektir. İşte gerekli başvuru ekranı ve başvuru kılavuzu:

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.