Beykoz Belediyesi 26 Beden İşçisi-Sağlık Memuru-Personel Alıyor

Beykoz Belediyesi 26 Beden İşçisi-Sağlık Memuru-Personel Alıyor

Beykoz Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadro 40 yaş sınır 5 unvanda toplam 26 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul ili Beykoz Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek ürere vasıflı vasıfsız sürekli kadro 5 unvanda 26 personel alınacaktır.

personel-2-002.jpg

Beykoz Belediyesi personel alımı başvuru süreci nasıl olacak

Adaylar için Başvurular 19 Mart 2022 tarihine Çubuklu Mahallesi Vatan Caddesi No:71 Kavacık Yaşam Merkezi Beykoz/İstanbul adresine yapacaklardır.

Beykoz Belediyesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

1 Kalite Güvence ve Tesis Sorumlusu, 1 Sağlık Memuru, 20 Beden İşçisi, 2 veteriner Hekim ve 2 Veteriner Teknikeri alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, İş yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak, İstanbul ilinde (Tercihen Beykoz) ikamet ediyor olmak.

Kalite Güvence ve Tesis Sorumlusu alımı için Lisans mezunu olmak, ISO 9001 kalite sistemleri ile ilgili eğitim görmüş ve sertifika sahip olmak.

Sağlık Memuru alımı için En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak veya Meslek Yüksekokulları ve Üniversitelerin sağlık ile ilgili bölümlerinden mezun olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak.

Beden İşçisi alımı için 20 – 40 yaş arasında olmak, Ayakta çalışmasına ve temizlik yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak.

Veteriner Hekim alımı için 36 yaşından gün almamış olmak, Veterinerlik Lisans mezunu olmak.

Veteriner Teknikeri alımı için Meslek Yüksekokullarının Veteriner Teknikerliği bölümünden mezun olmak, 36 yaşından gün almamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.