Binali Yıldırım Üniversitesi KPSS 60 Puan En Az Lise 22 Personel Alımı

Binali Yıldırım Üniversitesi KPSS 60 Puan En Az Lise 22 Personel Alımı

Üniversite personel alım ilanları yayınlanmaya devam etmektedir. Bugün yayınlanan ilana göre Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız KPSS 60 puanla en az lise mezunu 22 personel alınacaktır.

Kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere En az lise mezunu KPSS 60 puanla sınav yapılmadan ikamet şartsız toplam 22 personel alınacaktır.

Binali Yıldırım Üniversitesi personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 22 Temmuz 2022 tarihine kadar üniversite personel daire başkanlığına şahsen veya Posta yoluyla yapacaklardır.

Binali Yıldırım Üniversitesi personel alımında unvan mesai dağılımı

1 Programcı, 1 Büro Personeli, 14 Güvenlik Görevlisi ve 4 Destek Personeli alınacaktır.

Programcı alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, YDS D düzeyinde puan almış olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Büro Personeli alımı için Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için Önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkekler için 170 cm Kadınlar için 165 cm kısa olmamak, Boy uzunluğunun cm cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki farkın 15’ten fazla, 13’ten az olmaması, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Destek Personeli alımında 3 personel için Lise mezunu olmak, 3 personel için Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 2020 KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, İlgili sertifikalara sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.