Bursa Teknik Üniversitesi En Az Lise 30 Personel Alımı! Sınav Yok

Bursa Teknik Üniversitesi En Az Lise 30 Personel Alımı! Sınav Yok

Bursa Teknik Üniversitesi Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu sınavsız farklı unvanlarda 30 personel alınacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 30 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı ve sınav yoktur.

personellll.jpg

Bursa Teknik Üniversitesi başvuru süreci

Adaylar başvurularını 15 Mart 2022 tarihi saat 17:00’a kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen, Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Eflak Caddesi No:177 A Blok Oda No: 167 Yıldırım/Bursa adresine posta yoluyla yapacaklardır.

Avukat alımı için (1 kişi) Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak, Avukatlık ruhsatına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Mimar alımı için (1 kişi) Mimarlık lisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Mühendis alımı için (1 kişi) İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Büro Personeli alımı için (2 kişi) İşletme lisans programından mezun olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Sertifikası, İnsan Kaynakları Planlaması Eğitim Sertifikası, Etkili İletişim Teknikleri Eğitim Sertifikası, Yönetici Asistanlığı Eğitim belgesi ile MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, Bir kamu kurumunda en az 5 yıl yönetici asistanı veya sekreter olarak çalışma tecrübesine sahip olmak.

Programcı alımı için (1 kişi) Bilgisayar Öğretmenliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak, İngilizceden en az (D) düzeyinde Yabancı Dil bilgisine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak.

Tekniker alımı için (2 kişi) İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak. 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden puan almış olmak.

Şoför alımı için (2 kişi) Otobüs kaptanlığı veya Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Önlisans mezunu olmak, E sınıfı ehliyet, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS93 puan türünden puan almış olmak.

Bahçıvan alımı için (2 kişi) Erkek olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS94 puan türünden puan almış olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için (12 kişi) Lise mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSS94 puan türünden puan almış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için (5 kişi) Özel Güvenlik ve Koruma Önlisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış (silahlı/ silahsız) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, 175 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10 dan fazla, 13 den az olmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.