Büyükşehir Üniversitesi 52 Personel Alımı İkamet Sınav Yok!

Büyükşehir Üniversitesi 52 Personel Alımı İkamet Sınav Yok!

Resmi Gazetede Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı. Mersin Tarsus Üniversitesi Sözleşmeli 52 Personel Alımı Gerçekleştirecek.

Mersin Tarsus Üniversitesi 4/B Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. Mersin Tarsus Üniversitesi 657 sayılı kanunun 4/B maddesi gereğince 52 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecektir.

Mersin Tarsus Üniversitesi 2021 Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi gazetede yayımlanan 4/B sözleşmeli 52 personel alımı ilanı yayımlandı. Mersin Tarsus Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan Sözleşmeli 52 personel alımı KPSS puan sıralamasıyla gerçekleştirilecektir.

Tarsus Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Mersin Tarsus Üniversitesi Personel Alımı Resmi gazete de yayımlandı.52 Sözleşmeli alımına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 19 Kasım ile 3 Aralık tarihlerinde mesai saatlerinde başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

tarsus-sozlesmeli-alimi.jpg

Tarsus Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar belirtilen başvuru tarihleri arasında başvuru yapmak istedikleri unvan için mesai saati bitimine kadar istenilen belgeler ile birlikte Tarsus Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya Takbaş Mahallesi Kartaltepe Sokak 33400 Tarsus /MERSİN adresine posta yolluyla müracaat etmeleri
gerekmektedir. Adaylar ilanda yer alan pozisyonlardan sadece birine başvuru yapabileceklerdir.

Mersin İş İlanları Tarsus Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

  • 657 sayılı Kanunun 48. mad. genel şartları taşıyor olmak.
  • Adaylardan lisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, önlisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı, ortaöğretim (Lise ve Meslek Lisesi ) mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Başvuracak adayların 2020 yılı KPSS(B) grubu sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmaları gerekmektedir.
  • Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde 65 puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.
  • Kılavuzda Belirtilen şartları taşımak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.