Çilimli ve Marmara Ereğlisi Belediyeleri 4 Unvanda 22 Personel Alımı

Çilimli ve Marmara Ereğlisi Belediyeleri 4 Unvanda 22 Personel Alımı

Çilimli ve Marmara Ereğlisi Belediyeleri tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda 4 unvanda vasıflı vasıfsız 22 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilanlarda Et ve Süt Kurumu ve Tarım Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ortaokul mezunu sürekli ve geçici kadrolarda 3 Kasap ve 1 Büro Memuru alınacaktır.

personel-2.jpg

Personel alımında başvuru süreci nasıl olacak

Adaylar başvurularını 18 Mart 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden Online, İŞKUR hizmet noktalarından şahsen ve Alo 170 hattından telefonla yapacaklardır.

Et ve Süt Kurumu Kasap alımı için 18 yaşını doldurmuş olmak, En az Ortaokul en fazla Lise mezunu olmak, Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, MEB, YÖK. EBK ve İş Kur tarafından düzenlenen Et işçiliği ve Kasaplık Eğitiminden (SEKAP) Sertifika sahibi olmak veya "Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta Yer Alan Et işleme İşlerde Çalıştırılacakların Mesleki Eğitimlerine Dair Yönetmelikte" yer alan "Mesleki Eğitim Belgelerinden" birisine sahip olmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak, Van ilinde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için kura çekimi 30 Mart 2022 tarihinde 14:00 – 15:00 saatleri arasında Van Et Kombinasında yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00006625910’dur.

Tarım ve Orman Bakanlığı Toprak Gübre ve Su Kaynakları Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Büro Memuru alımı için En az Lisans mezunu olmak, 18 - 29 yaş arasında olmak, 2020 yılı KPSSP3 sınavından 60 puan almış olmak, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde ikamet ediyor olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, İstatistik ile ilgili eğitimini transkript ile belgeliyor olmak veya en az bir yıl istatistik alanında çalışmış olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00006623907’dir.

Başvuru ekranı.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.