Erzurum Üniversitesi Sınavsız 20 Personel Alımı Başvuru Başladı

Erzurum Üniversitesi Sınavsız 20 Personel Alımı Başvuru Başladı

Erzurum Teknik Üniversitesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu sınavsız 20 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Erzurum Teknik Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS60 puanla en az Lise mezunu 3 unvanda 20 personel alımında başvurular başladı. İkamet şartı ve sınav şartı bulunmamaktadır.

Erzurum Teknik Üniversitesi başvuru süreci

Başvurular 16 Şubat 2022 mesai bitimine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Erzurum Teknik Üniversitesi personel dağılımı

2 Büro Personeli, 11 Temizlik Görevlisi ve 7 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

personel-2-001.jpg

Büro Görevlisi alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve Diğer genel şartları taşımak.

Temizlik Personeli alımı için Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve Diğer genel şartları taşımak.

Güvenlik Görevlisi alımı için Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde sayılan şartlara haiz olmak, 170 cm’den kısa boylu olmamak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15’ten fazla, 13’den az olmamak.

2 personel için Lise, 3 personel için Önlisans ve 2 personel için Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak ve Kılavuzda yer alan genel şartları taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.