Galatasaray Üniversitesi Şoför, Büro Personeli ve Güvenlikçi Alımı

Galatasaray Üniversitesi Şoför, Büro Personeli ve Güvenlikçi Alımı

8.300 TL Maaşla Farklı Unvanlarda 13 Devlet Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı. Edinilen bilgiye göre adaylar başvuru işlemlerini yapabilecek. Alınacak başvurularda en az mezuniyet düzeyi olarak ortaöğretim (lise) belirlendi.

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre 13 devlet personel alımı yapılacaktır. Alınacak personeller KPSS puan sıralamasına göre belirlenecek olup, herhangi bir sınav veya mülakat yapılmayacaktır. İşte yapılan açıklama detayları.

Galatasaray Üniversitesi Personel Alım Başvurusu

Adaylar başvuru işlemlerini 15 gün içerisinde yapabilecektir. Başvuru için adayların haberimizin sonunda yer alan başvuru kılavuzunda belirtilen belgeleri temin etmeleri gereklidir. İstenen belgelerle birlikte adaylar başvurularını şahsen yapabilecek olup, farklı yolla başvuru alınmayacaktır.

Yayımlanan Kadrolar ve Başvuru Şartları

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) Ön lisans programlarının birinden mezun olmak; 2020 KPSS P93 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak.

3 Büro Personeli (Kadın/Erkek) Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı ön lisans programlarının birinden mezun olmak; 2020 KPSS P93 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

1 Şoför (Erkek) Ortaöğretim mezunu olmak; D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak; en az 5 yıl şoförlük deneyimine sahip olmak; 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 40 yaşından gün almamış olmak.

1 Şoför (Erkek) Ortaöğretim mezunu olmak; B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak; en az 5 yıl şoförlük deneyimine sahip olmak; 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 40 yaşından gün almamış olmak.

5 Temizlik Görevlisi (Kadın/Erkek) Ortaöğretim mezunu olmak; Hijyen Sertifikası sahibi olmak; Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanlarda temizlik yapabilmesine engel bir durumu bulunmamak; 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

1 (Bahçıvan) (Erkek) Ortaöğretim Kurumlarının Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun olmak veya Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olup, MEB onaylı Bahçıvan Sertifikasına sahip olmak; 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

1 Bakım/Onarım (Erkek) Ortaöğretim Kurumlarının Ahşap Teknolojisi Alanı - Ahşap Yapı (Doğramacılık) Dalından veya Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından veya İnşaat Teknolojisi Alanı ve Dallarından birinden mezun olmak ya da Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olup, tesisat veya bakım onarım işlerini kapsayacak MEB onaylı bir sertifikaya sahip olmak; 2020 KPSS P94 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olmak; ilan son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.