Gazi Üniversitesi KPSS Taban Puansız 13 Personel Alımı Başvuru Ekranı

Gazi Üniversitesi KPSS Taban Puansız 13 Personel Alımı Başvuru Ekranı

Gazi Üniversitesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu 8 unvanda sınavsız 13 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu KPSS taban puan olmadan sınavsız 8 unvanda 13 personel alımı için başvuru ekranı açıldı.

personel-2-001.jpg

Gazi Üniversitesi personel alımında başvuru süreci

Başvurular 9 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet adresi üzerinden çevrimiçi olarak yapılacaktır.

Personel alımında aranan ortak başvuru nitelikleri

2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Diğer Teknik Hizmet Personeli (Grafik) kadrosu için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Tekniker (Bilgisayar) kadrosu için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Tekniker (İnşaat) kadrosu için İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi Önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Teknisyen (Haberleşme Sistemleri) kadrosu için Elektrik-Elektronik Teknolojisi ortaöğretim Alanının Haberleşme Sistemleri veya Telekomünikasyon dallarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak.

Mühendis (Elektrik-Elektronik) kadrosu için Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Sağlık Teknikeri (Anestezi) kadrosu için Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) kadrosu için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Sağlık Teknikeri (Radyoloji) kadrosu için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.