Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Personel alımı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Personel alımı

Resmi Gazete de Yayımlandı. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Personel alımı yapılacaktır. Son Başvuru Tarihi 15 Kasım 2021.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre 3 unvan için 29 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı 2021

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 6 Büro personeli, 12 Destek Personeli ve 11 Koruma Güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 29 personel alımı gerçekleştirecektir. Resmi gazetede sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Gaziantep üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 1 -15 kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir.

gaziantep-29.jpg

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını - Adaylar, başvurularını Üniversitemiz web sayfasında (https://www.gibtu.edu.tr/personel) yer alan başvuru formunu ve istenen belgelerle Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile yapmaları gerekmektedir.

Gaziantep İş İlanları Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40. mad. yaş şartlarını taşımak.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Askerlik durumu itibariyle Askerlikle ilgisi bulunmamak. Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • 657 sayılı Kanun'un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak.
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.
  • Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS(P3) puanı, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P93) ve Lise mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P94) puanı 60 (atmış) ve üzeri puana sahip olması gerekmektedir.

Resmi Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.