Güney Belediyesi KPSS 60 İtfaiye ve Tahsildar Alımı Yarın Son Gün

Güney Belediyesi KPSS 60 İtfaiye ve Tahsildar Alımı Yarın Son Gün

Güney Belediye Başkanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az önlisans mezunu olmak üzere KPSS 60 puanla ikamet şartız 2 unvanda 2 Devlet Memuru alınacağı açıklanmıştı. Başvurular yarın sona eriyor.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Afyonkarahisar ili Sinanpaşa ilçesi Güney Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az Önlisans mezunu KPSS 60 puanla ikamet şartı olmadan 1 İtfaiye Eri ve 1 Tahsildar Devlet Personel alımında başvuru için son gün yarın.

Güney Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve zamanı

Başvurular yarın (13 Nisan) saat 17:30’da sona ermektedir. Adaylar başvurularını Kurum adresine şahsen veya posta ile veya Kurum e-posta adresine Online olarak yapacaklardır.

Adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri
Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak.

İtfaiye Eri kadrosu için (1 kişi) Önlisans mezunu olmak, En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg. dan fazla fark olmamak, 30 yaşını doldurmamış olmak.

Tahsildar kadrosu için (1 kişi) Muhasebe ve Denetim, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Yerel Yönetimler Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.