Hacı Bayram Veli Üniversitesi KPSS Taban Puan Yok 8 Personel Alımı

Hacı Bayram Veli Üniversitesi KPSS Taban Puan Yok 8 Personel Alımı

Hacı Bayram Veli Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS taban puan şartsız 8 personel alınacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartı ve KPSS taban puan şartı olmadan 3 unvanda 8 personel alınacaktır. Detaylar haberimizde.

bilisim-2.jpg

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi alınacak personellerin unvan ve sayıları

1 Sistem Programcısı, 1 Çözümleyici ve 6 Programcı alınacaktır.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi başvuru süresi ve şekli

Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (8 Mart 2022) takip eden 15 gün içinde Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/Ankara adresine şahsen yapacaklardır.

Personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları

2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik veya Matematik bölümü Lisans mezunu olmak, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak ya da YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak, Sistem programlama konularında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak ve Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.