İBB Sürekli Kadro İkamet Yok 63 Tren Sürücüsü ve Personel Alımı

İBB Sürekli Kadro İkamet Yok 63 Tren Sürücüsü ve Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda sürekli kadroda 5 unvanda 63 personeli alınacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi METRO İstanbul bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 63 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

personel-2-004.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 14 Mart 2022 tarihine kadar kurum kariyer sayfası üzerinden çevrimiçi olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir alınacak personeller için unvan ve sayılar

7 Sistem Emniyet Mühendisi, 2 Lojistik Fason Planlama Uzmanı, 38 Tren Sürücüsü, 1 Finans Uzmanı ve 15 İstasyon Birim Amiri alınacaktır.

Sistem Emniyet Mühendisi alımı için Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun olmak, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili konulara hakim olmak, İş Güvenliği uzmanı sertifikasına sahip olmak, MS Office programlarını kullanabilmek, Yeraltında çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, İstanbul Avrupa yakasında tercihen hat ve güzergâha yakın ikamet ediyor olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilmek.

Lojistik ve Fason Planlama Uzmanı alımı için Tercihen Lisans mezunu olmak, Tekstil sektöründe en az 5 yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, SAP SD ve WV modüllerinde deneyimli olmak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak.

Tren Sürücüsü alımı için Mesleki Lise Teknik Lise veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, En az B sınıfı ehliyete ve psikoteknik belgesine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Erkek adaylar 165, Kadın adaylar 160 cm boyunda olmak, Boy kilo endeksi 18 – 27 arasında olmak.

Finansa Uzmanı alımı için Üniversitelerin İktisadi ve İdari bilimler fakültesi bölümlerinden mezun olmak, SAP ve MS Office programlarına hakim olmak, Analiz ve raporlama becerilerine sahip olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak.

İstasyon Birim Amiri alımı için Lisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Tercihen orta seviyede İngilizce bilmek, MS Office programlarını aktif kullanabilmek, 35 yaşını aşmamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.