İçişleri Bakanlığı 7 Personel Alımı Başvurusu Başladı

İçişleri Bakanlığı 7 Personel Alımı Başvurusu Başladı

Resmi Gazete de Yayımlanan Personel Alımı İlanında. İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı gerçekleştirecektir. Son Gün 22 Kasım.

İçişleri Bakanlığı 7 Personel alımı gerçekleştirecektir. İçişleri Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nde istihdam edilecektir. Yazılı ve sözlü sınav ile bilişim personeli alımı Resmi Gazete de yayımlandı.

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı 2021

İçişleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı ilanı Resmi Gazete de yayımlandı. Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Biriminde sözleşmeli istihdam edileceklerdir. 8 Bilişim Personeli İçişleri Bakanlığı Bilgi teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirileceklerdir.

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Sözleşmeli 7 Bilişim Personeli Alımı İçin Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 15-22 Kasım 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

bilisimci-alimi.jpg

Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvurusu Nasıl Yapılacak?

7 Bilişim Personeli alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını ; e-Devlet üzerinde İçişleri Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden 15-22.11.2021 tarihleri
aralığında gerçekleştirilecektir. Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile veya bizzat müracaatlar kabul edilmeyecektir

İçişleri Bilişim Personel Alımı Şartları

  • 657 sayılı Kanununun 48. mad. şartlarını taşımak.
  • Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.
  • Ayrıca Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlarda başvuru yapabileceklerdir.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi en az üç (3) yıllık, diğerleri için en az beş (5) yıllık iş tecrübesine sahip olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği bilgi sahibi olmak.
  • Güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • Askerlikle ilişiği olmamak.
  • Başvuru Kılavuzda belirtilen özel şartları taşımak.

Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.