İl Özel İdare Sürekli Kadro En Az İlkokul 13 Düz İşçi Personel Alıyor

İl Özel İdare Sürekli Kadro En Az İlkokul 13 Düz İşçi Personel Alıyor

Özel İdare Müdürlüğü İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu sürekli kadroda farklı unvanlarda 13 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Uşak İl Özel İdare Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda en az ilkokul mezunu 7 unvanda 13 personel alınacaktır.

zel-idare.jpg

Uşak İl Özel İdare Müdürlüğü personel alımında başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 17 Mart 2022 tarihine kadar Ünalan Mahallesi Atatürk Bulvarı No:102 Uşak adresine yapacaklardır.

Özel İdare Müdürlüğü hangi unvanda kaç kişi alıyor

6 Düz İşçi, 1 Ekskavatör Operatörü, 1 Elektrik Ustası, 1 JCB Kazıcı Yükleyici Operatörü, 2 Katı Atık Toplayıcısı, 1 Motor Ustası ve 1 Asfalt Plent Ustası alınacaktır.

Özel İdare Müdürlüğü personel alımında adaylarda aranan ortak şartlar

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, En az 1 yıldır Uşak ilinde ikamet ediyor olmak.

Düz İşçi alımı için (6 kişi) En az İlkokul mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Ekskavatör Operatörü alımı için Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, 35 yaşından büyük olmamak, En az Ortaokul (eski sitemde 5 yıllık ilkokul da kabul edilir), Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete (105.02, 105.04, 105.30) sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak.

Elektrik Ustası alımı için Mesleki liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya lise mezunu olup ilgili alanda ustalık belgesine sahip olmak, Alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 35 yaşından büyük olmamak.

JCB Kazıcı Yükleyici Operatörü alımı için Alanında 3 yıl deneyimli olmak, 40 yaşından büyük olmamak, En az Ortaokul (eski sitemde 5 yıllık ilkokul da kabul edilir), Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, G sınıfı ehliyete (105.02, 105.04, 105.30) sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak.

Katı Atık Toplayıcısı alımı için En az İlkokul mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Motor Ustası alımı için Alanında 3 yıl deneyimli olmak, 35 yaşından büyük olmamak, En az Ortaokul (eski sitemde 5 yıllık ilkokul da kabul edilir), İlgili bölüm mezunu olmak veya Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Asfalt Plent Operatörü alımı için En az Lise mezunu olmak, Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, Alanında 5 yıl deneyimli olmak, 35 yaşından büyük olmamak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.