İSPER Sürekli Kadro En Az İlkokul 7 Unvanda 15 Devlet İşçisi Alımı

İSPER Sürekli Kadro En Az İlkokul 7 Unvanda 15 Devlet İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda sürekli kadroda en az ilkokul mezunu 7 unvanda ikamet şartsız toplamda 15 Devlet İşçisi alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda ikamet şartı olmadan en az ilkokul mezunu 7 unvanda vasıflı vasıfsız 15 Devlet İşçisi alınacaktır.

İSPER personel alımı için başvuru şekli ve süresi

Adaylar başvurularını 24 Mayıs 2022 tarihine kadar kurum kariyer internet adresine elektronik olarak yapacaklardır.

İSPER alınacak personellerin unvan ve sayıları

3 Aşçı Yardımcısı, 2 Bulaşıkçı, 4 Garson, 1 Kasiyer, 2 Temizlik Görevlisi, 1 Aşçı Yamağı ve 2 Restoran Karşılama Hostesi alınacaktır.

Aşçı Yardımcısı, Aşçı Yamağı, Garson alımı için Ortaokul mezunu olmak, Tercihen Meslek Lisesi yiyecek içecek servis hizmetleri mezunu olmak, Benzer pozisyonda 2 yıl çalışmış olmak, MEB onaylı Hijyen belgesine sahip olmak, Gıda işletmelerinde çalışmasına mani sağlık sorunu bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak ve Erkek olmak.

Bulaşıkçı alımı için İlkokul mezunu olmak, Benzer pozisyonda çalışmış olmak, Bulaşık makinaları ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi olmak, Gıda işletmelerinde çalışmasına mani sağlık sorunu bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Kasiyer alımı için Ortaokul mezunu olmak, Tercihen lise veya Önlisans mezunu olmak, Yazar kasa ve pos cihazı konusunda deneyimli olmak, Gıda işletmelerinde çalışmasına mani sağlık sorunu bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak ve Erkek olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için Ortaokul mezunu olmak, Benzer pozisyonda çalışmış olmak, Gıda işletmelerinde çalışmasına mani sağlık sorunu bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Restoran Karşılama Hostesi alımı için Gıda işletmelerinde çalışmasına mani sağlık sorunu bulunmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Güler yüzlü sosyal yönü kuvvetli diksiyonu iyi dil kabiliyeti yüksek olmak ve Kadın olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.