İstanbul Büyükşehir En Az İlkokul 17 Devlet Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir En Az İlkokul 17 Devlet Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu olmak üzere sürekli kadroda 4 unvanda ikamet şartsız Devlet Personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az ilkokul mezunu 4 unvanda 17 Devlet Personel alımı yapılacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 4 – 6 Nisan 2022 tarihleri arasında kurum kariyer internet sitesi üzerinden Online yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir hangi unvanda kaç kişi almaktadır

2 Kombi Kazan Ustası, 1 Makine Teknikeri, 4 Bakım Personeli ve 9 Elektrik Teknisyeni alınacaktır.

Kombi Kazan Ustası alımı için En az Teknik veya Meslek Lisesi mezunu olmak, Kombi kazan ısıtma soğutma sistemleri mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, Erkek olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 25 – 35 yaş arasında olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Makine Teknikeri alımı için Makine Teknikerliği Önlisans mezunu olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 20 – 30 yaş arasında olmak.

Bakım Personeli alımı için En az İlkokul mezunu olmak, İçme suyu arıtma tesislerinin rutin bakımlarını yapabilecek olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Erkek olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 20 – 35 yaş arasında olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Elektrik Teknisyeni alımı için En az Meslek Lisesi ilgili bölümlerden mezun olmak, EKAT belgesine sahip olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, 20 – 30 yaş arasında olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum