İstanbul Büyükşehir İkamet Yok 8 Unvan 11 Devlet İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir İkamet Yok 8 Unvan 11 Devlet İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda 81 il başvuru ikamet şartı yok 8 unvanda sürekli kadroda 11 Devlet İşçisi alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER bünyesinde istihdam edilmek üzere sürelik kadroda ikamet şartı olmadan 8 unvanda toplamda 11 Devlet İşçisi alınacaktır.

İSPER personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 23 Mayıs 2022 tarihine kadar kurum kariyer internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir hangi unvanda kaç personel alıyor

3 İşyeri Hekimi, 3 İSG Uzmanı, 1 İş ve Uğraşı Terapisti, 2 Uzman, 1 Tercüman, 1 Sosyolog ve 1 Avukat alınacaktır.

İşyeri Hekimi alımı için Tıp fakültesi mezunu olmak, Çalışma Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimi belgesine sahip olmak, Tercihen alanında çalışmış olmak, Tercihen Fransızca, İngilizce, Almanca dil bilgisine sahip olmak, Meslek hastalıkları konusunda bilgili olmak, Windows ve Office programları konusunda bilgili olmak.

İSG Uzmanı alımı için Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Çalışma Bakanlığı onaylı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip olmak, Alanında en az 3 yıl saha tecrübesine sahip olmak, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak, Tercihen Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca dillerinden birini bilmek, Windows ve Office programları konusunda bilgili olmak.

İş ve Uğraşı Terapisti alımı için Ergoterapi mezunu olmak, Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek, Windows ve Office programları konusunda bilgili olmak.

Uzman alımı için (1 kişi) Lisans mezunu olmak, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak, Tercihen Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca dillerinden birini bilmek, Windows ve Office programları konusunda bilgili olmak.

Uzman alımı için (1 kişi) Hukuk Fakültesi mezunu olmak, İyi derecede Arapça dil bilgisine sahip olmak, Windows ve Office programları konusunda bilgili olmak.

Tercüman alımı için Önlisans veya Lisans mezunu olmak (Tercihen Yüksek Lisans), Çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak, Tercihen Rusça, Arapça, Farsça, Fransızca dillerinden bir kaçını orta seviyede bilmek, En az 3 yıl deneyimli olmak.

Sosyolog alımı için Sosyoloji mezunu olmak, Sosyoloji alanında yüksek lisans dercesine sahip olmak, En az 1 yıl deneyimli olmak, Tercihen iyi derecede İngilizce, Fransızca veya Arapça dil bilgisine sahip olmak, Windows ve Office programları konusunda bilgili olmak.

Avukat alımı için Hukuk mezunu olmak, İyi derecede İngilizce ve veya Almanca Fransızca dil bilgisine sahip olmak, İş hukuk alanında en az 3 yıl deneyimli olmak, Tercihen iş kazaları ve meslek hastalıkları alanında çalışmalarda bulunmuş olmak, Windows ve Office programları konusunda bilgili olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.