İstanbul Büyükşehir Sürekli Kadro İkamet Yok 33 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Sürekli Kadro İkamet Yok 33 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR'da yayınlanan ilanlarda sürekli kadroda ikamet şartı olmadan 33 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında adayların en az lise mezunu olmak gerekmektedir.

İŞKUR kurum dışı internet sitesinde yayınlanan ilanlar da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 33 personel alınacaktır Personel alımında ikamet şartı yoktur. 81 şehirden başvuru yapılabilmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru şekli ve suresi.

Adaylar başvurularını 19 Eylül 2022 tarihine kadar kurum kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hangi kadroda kaç personel almaktadır.

17 Okul Öncesi Öğretmeni, 3 Sağlık Eğitimcisi, 2 Sosyal Hizmet Uzmanı, 1 Çocuk Gelişimci, 3 Psikolog, 1 Klinik Psikolog ve 6 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı alınacaktır.

Okul öncesi öğretmeni alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak ya da YÖK onaylı pedagojik formasyon eğitimine sahip olmak, Tercihen Yüksek Lisans mezunu olmak, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli olmak ve İngilizce bilmek, Ofis programlarını yetkinlikle kullanabilmek.

Sağlık eğitimcisi alımı için Sağlık Bilimleri ile ilgili bir bölümden en az önlisans mezunu olmak, Tercihen 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen YÖK onaylı eğitici eğitimi sertifikasına sahip olmak, Office programlarına hakim olmak, Geleceğin çocuk gelişim değerlendirme tarama testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak.

Sosyal hizmet uzmanı alımı için Tercihen Yüksek Lisans mezunu olmak, Tercihen en az 2 yıllık deneyime sahip olmak ve İngilizce bilmek, Tercihen yetişkin değerlendirme testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak, Ofis programlarını yetkinlikle kullanabilmek.

Çocuk gelişimcisi alımı için Çocuk gelişimi bölümünden en az önlisans mezunu olmak, Tercihen en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen çocuk gelişimi değerlendirme tarama testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak, Tercihen YÖK onaylı eğitici eğitimi sertifikasına sahip olmak, Ofis programlarına hakim olmak.

Psikolog alımı için Psikoloji bölümü Lisans mezunu olmak, Tercihen ilgili alanında yüksek lisans yapmış olmak ve 2 yıllık deneyime sahip olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Tercihen çocuk gelişim değerlendirme ve yetişkin değerlendirme tarama testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak, Tercihen YÖK onaylı eğitici eğitimi sertifikasına sahip olmak, Ofis programlarını yetkinlikle kullanabilmek.

Klinik psikolog alımı için Psikoloji bölümü Lisans mezunu olmak, Klinik psikoloji yüksek lisans yapmış olmak, Tercihen en az 2 yıllık deneyimi ve İngilizce bilgisine sahip olmak, Tercihen çocuk gelişimi değerlendirme ve yetişkin değerlendirme testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak, Tercihen YÖK onaylı eğitici eğitimi sertifikasına sahip olmak, Ofis programlarını yetkinlikle kullanabilmek.

Çocuk gelişimi ve eğitimi elemanı alımı için İlgili bölümlerden en az Meslek Lisesi mezunu olmak, Yeni mezun ve veya tercihen en az 5 yıl deneyimli olmak, Ofis programlarını yetkinlikle kullanabilmek.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.