İzmir Büyükşehir Daimi Süreli 50 Güvenlik Alımı En az Orta Okul Mezunu

İzmir Büyükşehir Daimi Süreli 50 Güvenlik Alımı En az Orta Okul Mezunu

İzmir Büyükşehir Belediyesi İştiraki Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere Sürekli Kadroda 50 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadrolu 50 Güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İŞKUR Kurum Dışı işçi alımı ilanına göre kadrolu 50 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı

İŞKUR da yer alan ilan göre 50 daimi güvenlik görevlisi alımı için en az ortaokul mezunu olmak şartı aranmaktadır. Son başvuru tarihi 24 Ocak 2022 olarak duyuruldu. İzmir Büyükşehir İZENERJİ bünyesinde istihdam edilecektir.

İzmir Büyükşehir Daimi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi İştiraki İZENERJİ bünyesinde istihdam edilecek 50 Özel Güvenlik Görevlisi alımı için adaylar başvurularını 21 ile 24 Ocak 2022 tarihi dahil gerçekleştirebilecekleri belirtilmektedir.

zmir-50-ozel-guvenlik-alimi.jpg

50 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar belirtilen tarihlerde başvurularını elektronik ortamda İZENERJİ internet adresi üzerinden CV bankası ile gerçekleştirebileceklerdir.

İzmir Büyükşehir Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Erkek veya Bayan olmak, Erkek adayların askerlikle ilişği olmamak, Özel Güvenlik Görevlisi Çalışma İzni bulunmak, Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi için en az Orta okul mezunu olmak, Silahli Özek Güvenlik Görevlisi alımı için En az lise mezunu olmak, İzmir ve çevresinde ikamet ediyor olmak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Resmi Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.