İzmir Büyükşehir En Az Ortaokul Mezun İkamet Şartsız 40 İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir En Az Ortaokul Mezun İkamet Şartsız 40 İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda 40 temizlik personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp adayları en az ortaokul mezunu olmalıdır.

İŞKUR kurum dışı resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İZFAŞ bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 temizlik personeli alınacaktır. Alınacak personeller geçici süreli kadroda istihdam edileceklerdir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı.

Adaylar başvurularını 28 Eylül 2022 tarihine kadar kurum e-posta adresine resimli özgeçmiş göndermek suretiyle elektronik olarak yapacaklardır.

Temizlik personeli alımı için adayların sahip olması gereken nitelikler nelerdir (40 personel).

Türk vatandaşı olmak, En az ortaokul mezunu olmak, Esnek çalışma saatlerine uygun olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar milli savunmaya karşı suçlar ve casusluk özel hayata ve hayatın ihlaline ilişkin ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyuşturucu madde suçları zimmet irtikap rüşvet hırsızlık dolandırıcılık sahtecilik güveni kötüye kullanma hileli iflas İhaleye fesat karıştırma suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık ve yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.