İzmir Üniversitesi Sözleşmeli 4 Personel Alımı Yüksek Maaşla

İzmir Üniversitesi Sözleşmeli 4 Personel Alımı Yüksek Maaşla

Resmi Gazete de yayımlanan Sözleşmeli Personel Alımı İlanında. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 4 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Yazılı Sınavla

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli 4 Bilişim personeli alımı yazılı sınav ile yapılacaktır.

İzmir Üniversitesi Katip Çelebi Personel Alımı 2021

Resmi gazete de yayımlanan personel alımı ilanında. İzmir Katip Çelebi üniversitesi Sözleşmeli 4 Personel alımı gerçekleştirecektir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihi

İzmir Üniversitesi Sözleşmeli 4 Bilişim personeli alımı sınav başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 15 Kasım ile 15 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir.

izmir-4-bisim-personeli-alimi.jpg

Katip Çelebi Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı Sınav Başvurusu Nasıl Yapılacak?

İzmir Katip Çelebi üniversitesi personel alımı başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını belirtilen tarih aralığında arasında ubs.ikc.edu.tr:81/Bilisim
Personeli Basvuru adresi üzerinden internet aracılığı ile online olarak yapılacaktır. Son başvuru 15.12.2021 saat 17:30 olarak bildirilmiştir. Başvurulan pozisyona ait aranan şartlar için Başvuru İçin İstenilen Belgeler başvuru sisteminde ilgili alanlara yüklenecektir. Başvuruda istenen belgeler sisteme yüklenecek ve “Başvuruyu Tamamla” butonunu ile başvuru işlemi tamamlanacaktır. farklı başvuru yöntemleri kabul edilmeyecektir.

İzmir İş İlanları Katip Çelebi Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı Şartları

  • 657 sayılı Kanunun 48. mad. genel şartları taşımak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden, mühendislik bölümleri veya fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.