Kamu Kurumuna 161 Araştırmacı Personel Alımı (KPSS Şartsız)

Kamu Kurumuna 161 Araştırmacı Personel Alımı (KPSS Şartsız)

Resmi Gazete de Yayımlandı. TUBİTAK bünyesinde BİLGEM de istihdam edilmek üzere KPSS Şartı olmadan 161 Personel Alımı Gerçekleştirilecek.

TUBİTAK 161 Araştırmacı personel alımı gerçekleştireceğini Duyurdu. Bu gün yayımlanan Resmi Gazete ilanından TUBİTAK bünyesinde 161 Araştırmacı Personel alımı gerçekleştirileceği Belirtildi.

TUBİTAK Araştırmacı Personel Alımı 2021

TUBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM) bünyesine 161 personel alımı gerçekleştirilecektir. BİLGEM bünyesinde kısmi süreli Araştırmacı personel alımı gerçekleştirilecektir.

TUBİTAK Araştırmacı Personel Alımı İş Başvuru Tarihleri

TUBİTAK İş İlanları ve Resmi Gazete de Yayımlanan Personel Alımı Kapsamında adaylar başvurularını 6 Ocak 2022 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

tubitak-bilgem-161arastirmaci.jpg

BİLGEM Araştırmacı Personel Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜBİTAK BİLGEM Araştırmacı Personel Alımı 2021 Başvuru Şartları Neler?

  • Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinin birinde en az 3. veya 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak.
  • Başvuru Kılavuzunda belirtilen özel şartları taşımak.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Resmi Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.