Kamuya Kadrolu İtfaiye Tahsildar Memur Personel Alımı Yapılacak

Kamuya Kadrolu İtfaiye Tahsildar Memur Personel Alımı Yapılacak

Kadrolu İtfaiye eri alımı, Tahsildar alımı ve Memur personel alımı başvuruları alınacak. Kadrolu atama şartları ve süreç bu yazımızda.

Güney Belediyesi bünyesinde kadrolu itfaiyeci ve tahsildar memuru alımı başvuruları alınacak. Genel İdari hizmetler GİH sınıfı 9 ve 10. derece memur alımı için detaylar ve şartları bu yazımızda hazırladık. İşte sürece dair tüm detaylar.

Memur personel atama başvuru genel şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartlara haiz olması, T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ile askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor. Öte yandan memur alımları için atama yapacak adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması da bulunuyor.

memur-alimlari.jpg

Güney Belediyesi atama mezuniyet şartları

İtfaiye Eri alımı için önlisans düzeyinde eğitim veren programların birinden mezun olmak gerekmektedir. KPSS’den 60 isteniyor.

Tahsildar alımı için Muhasebe ve Denetim, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Yerel Yönetimler Lisans bölümü mezunu olmak gerekmektedir. KPSS’den en az 60 puan şartı bulunuyor.

İtfaiye eri (Özel Şartlar)

İtfaiyeci olmak için boy itibarıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak, en az C sınıfı ehliyeti olmak şartları var.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Afyonkarahisar ili iş ilanları bünyesinde İtfaiyeci ve tahsildar alımları başvuruları Güney Belediyesi’ne 11 - 13 Nisan 2022 tarihleri arasında olacak. İşte sürece dair tüm detaylar:

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.