Karabük Demir Çelik 200 Personel Uzman Mühendis İşçi Denetçi Alımı

Karabük Demir Çelik 200 Personel Uzman Mühendis İşçi Denetçi Alımı

Karabük Demir Çelik Sanayi tarafından İlan Gov tr sitesinde yayınlanan ilanda en az lise mezunu 5 unvanda 200 personel alınacağı belirtilmektedir.

İlan Gov tr sitesinde yayınlanan ilana göre Karabük Demir Çelik Sanayi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda en az lise mezunu 5 unvanda toplamda 200 personel alınacaktır. Tüm detaylar haberimizde.

personel-2-001.jpg

Karabük Demir Çelik Sanayi başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 28 Mart 2022 tarihi saat 23:59’a kadar kurum internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Hangi unvanda kaç personel alınıyor

2 İşyeri Hekimi, 15 Mühendis, 12 Uzman, 1 Denetçi, 170 İşçi alınacaktır.

Personel alımında aranan ortak başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, İşyeri Hekimi için 1 Mart 1970, Mühendis, Uzman ve Denetçi kadroları için 1 Mart 1987, İşçi kadroları için 1 Mart 1990 ve sonraki tarihlerde doğmuş olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Sağlık raporunda Çok Tehlikeli İşlerde Çalışabilir ibaresi bulunmak ve Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, 1 Eylül 2021 tarihinden önce Karabük ilinde ikamet etmeye başlamış olmak ve halen burada ikamet ediyor olmak veya Karabük Demir Çelik şirketinde staj yapan veya Önlisans/Lisans/Lisansüstü eğitimini Karabük üniversitesinde tamamlamış olmak.

İşyeri Hekimi alımı için İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip olmak ve Tıp Fakültesi mezunu olmak.

Mühendis kadroları için (Bilgisayar, Yazılım, Elektronik, makine, İnşaat, İmalat, Metalurji ve Malzeme, Kimya, Endüstri) İlgili bölümlerden mezun olmak.

Satınalma Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, YDS C düzeyinde puanı olmak.

Finansman Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, YDS B düzeyinde puanı olmak.

Pazarlama Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, YDS C düzeyinde puanı olmak, Seyahat engeli bulunmamak.

Satış Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak ve Metal sektöründe satış konusunda en az 3 yıl deneyimli olmak.

Sözleşme Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, YDS C düzeyinde puanı olmak.

Muhasebe Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak veya Lisans mezunu olup SMMM belgesine sahip olmak.

Bütçe Planlama Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, YDS C düzeyinde puanı olmak.

Denetçi/Denetçi Yardımcısı alımı için İlgili bölüm Lisans mezunu olmak veya İlgili alanda Yüksek Lisans yapmış olmak, Tercihen ilgili sektörde deneyimli olmak.

İşçi alımı (Elektrik, Makine, NC/CNC Tezgah Operatörü, Genel İşçilik) için En az Endüstri Meslek Lisesi ilgili bölümlerden mezun olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.