Karabük Üniversitesi En Az Lise 64 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Karabük Üniversitesi En Az Lise 64 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Karabük Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise KPSS taban puan ve sınav olmadan 64 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Karabük Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS taban puan şartsız en az lise mezunu 6 unvanda 64 personel alımı için başvurular devam ediyor. Personel alımında yazılı sözlü sınav yoktur.

personel-2.jpg

Karabük Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı ve şekli

Adaylar başvurularını 28 Şubat 2022 tarihine kadar kurum internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak yapacaklardır.

Karabük Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

20 Destek Personeli, 2 Şoför, 18 Güvenlik Görevlisi, 20 Büro Personeli, 3 Teknisyen ve 1 Tekniker alınacaktır.

Personel alımında aranan ortak başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak ve 2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak.

Destek Personeli alımı için Lise mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, İlgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli olmak, 1 personel için ayrıca Meslek lisesi mezunu olmak.

Şoför alımı için Lise mezunu olmak, D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 2 ve SRC 4 belgesine sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için 10 personel için Önlisans, 8 personel için Lise mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı / silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Büro Personeli alımı için 19 personel için Önlisans, 1 personel için Lise mezunu olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Diğer özel nitelikleri taşımak.

Teknisyen alımı için Lise mezunu olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Diğer özel nitelikleri taşımak.

Tekniker alımı için Mimari Restorasyon ön lisans programından mezun olmak, İki boyutlu AutoCad sertifikasına sahip olmak, Ahşap yakma tekniği sertifikasına sahip olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.