Karabük Üniversitesi KPSS Taban Puansız 64 Personel Alımı Şartlar Kadrolar

Karabük Üniversitesi KPSS Taban Puansız 64 Personel Alımı Şartlar Kadrolar

Karabük Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda KPSS taban puan ve sınavsız en az lise 6 unvanda 64 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Karabük Üniversitesi bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS taban puan olmadan sınavsız en az lise 64 personel alımı için başvurular başladı. Adaylar için ikamet şartı yoktur.

personel-2.jpg

Karabük Üniversitesi personel alımı için başvuru süreci

Başvurular 28 Şubat 2022 tarihine kadar kurum internet sitesi üzerinden Online olarak yapılacaktır.

Karabük Üniversitesi personel alımında unvan ve sayı dağılımı

20 Destek Personeli, 2 Şoför, 18 Güvenlik Görevlisi, 20 Büro Personeli, 3 Teknisyen ve 1 Tekniker alınacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri

2020 yılı KPSS sınavına girmiş ve ilgili puan türünden puan almış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak.

Destek Personeli kadrosu için Lise mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, İlgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli olmak, 1 personel için ayrıca Meslek lisesi mezunu olmak.

Şoför kadrosu için Lise mezunu olmak, D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 2 ve SRC 4 belgesine sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için 10 personel için Önlisans, 8 personel için Lise mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı / silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Büro Personeli kadrosu için 19 personel için Önlisans, 1 personel için Lise mezunu olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Diğer özel nitelikleri taşımak.

Teknisyen kadrosu için Lise mezunu olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Diğer özel nitelikleri taşımak.

Tekniker kadrosu için Mimari Restorasyon ön lisans programından mezun olmak, İki boyutlu AutoCad sertifikasına/belgesine sahip olmak, Ahşap yakma tekniği belgesi / sertifikasına sahip olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum