Karatekin Üniversitesi Sınavsız 10 Personel Alımı Başvuru Yarın Son

Karatekin Üniversitesi Sınavsız 10 Personel Alımı Başvuru Yarın Son

Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu sınavsız 3 unvanda 10 personel alımı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Çankırı Karatekin Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS taban puan yok sınavsız 10 personel alımı için başvurular yarın sona eriyor. Detaylar haberimizde.

zel-guvenlik-4.jpg

Karatekin Üniversitesi başvuru son günü ve başvuru şekli

Başvurular 7 Mart 2022 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar başvurularını Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Güvenlik Görevlisi alımı için (5 kişi) 2 personel Lise, 3 personel Önlisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak, 1.75 cm ve üzerinde boya sahip olmak ve Boy uzunluğu santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15’ten fazla veya az olmamak, Geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkek olmak, 2020 KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için (3 kişi) Lise mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, 2020 KPSS sınavından P94 puanı sahibi olmak ve Erkek olmak.

Bakım Onarım Görevlisi alımı için (2 kişi) 1 personel için Önlisans, 1 personel için Lisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, 2020 KPSS ssınaınavından ilgili puan türünden puan sahibi olmak ve Erkek olmak.

1 personel için MEB onaylı Kalorifercilik, İlk Yardım, İş Güvenliği, Katı Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşleyiciliği Sertifikalarına sahip olmak, 1 personel için TÜRKAK’dan onaylı İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi ve kimlik kartı sahibi olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.