Kastamonu Üniversitesi 98 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Kastamonu Üniversitesi 98 Personel Alımı Başvuru Devam Ediyor

Kastamonu Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezun 40 yaş sınır KPSS 55 puanla sınavsız 98 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Kastamonu Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 55 puanla 3 unvanda 40 yaş sınır 98 personel alımında başvuru devam ediyor. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

kastamonu-uni.jpg

Kastamonu Üniversitesi personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 17 Şubat 2022 tarihinde mesai bitimine kadar Kuzeykent Mahallesi Orgeneral Atilla Ateş Paşa Caddesi No: 19 Kuzeykent/Kastamonu adresine yapacaklardır.

Kastamonu Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

49 Destek Personeli, 39 Güvenlik Görevlisi ve 10 Teknisyen alınacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir

2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türlerinden en az 55 puan almış olmak.

Destek Personeli alımında 8 personel için Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 33 personel için Lise mezunu olmak, 5 personel için Önlisans ilgili bölüm mezunu olmak, 3 personel için Önlisans mezunu olmak, Ayrıca 4 personel için 40, 3 personel için 35 ve 42 personel için 30 yaşını doldurmamış olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkeklerde 70 cm Kadınlarda 158 cm’den kısa olmamak, Boy uzunluğu santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15’ten fazla veya az olmamak, Özel Güvenlik Görevlisi silahlı/silahsız Kimlik Kartına sahip olmak, Özel Güvenlik ve Koruma programı Önlisans mezunu olmak ve diğer nitelikleri taşımak.

Teknisyen alımı için Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak ve Diğer nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.