Kayseri Erciyes Üniversitesi 49 Personel Alımı Yapıyor Başvurular Başladı

Kayseri Erciyes Üniversitesi 49 Personel Alımı Yapıyor Başvurular Başladı

Resmi Gazete de Yayımlandı. Erciyes Üniversitesi 8 Unvanda 49 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecektir. Son Başvuru Tarihi 15 Kasım 2021

Erciyes Üniversitesi personel alımı gerçekleştirecektir. Resmi Gazetede yayımlanan iş ilanı ile Erciyes Üniversitesi sözleşmeli 49 Personel alımı gerçekleştirecektir.

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı 2021

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü nün Resmi gazetede yayımlanan sözleşmeli personel alımı ilanına göre 8 farklı unvanda 49 personel alımı gerçekleştireceği duyuruldu.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Resmi gazetede yayımlanan sözleşmeli 49 personel alımı için başvuruda bulunmak isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 15 Kasım 2021 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

erciyes-universitesi.jpg

Kayseri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak.

İş Başvuru tarihleri arasında gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını Koruma ve Güvenlik personeli dışındaki başvurular Şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru adresi Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yenidoğan Mahallesi Turhan Baytop Sokak No: 1, 38280 Talas/KAYSERİ telefon numarası 0 (352) 207 66 66 numaralı telefonun 10604 ve 10619 dâhili hattı üzerinden bilgi alınabilecektir.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İş Başvuru Şartları

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Askerlikle İlişiği olmamak.
  • Herhangi bir SGK kurumundan emekli maaşı almamak.
  • Kamu kurumlarından daha önceden sözleşmesi fesih edilmemiş olmak.
  • Hemşire (Başvuru Kodu:01), Hemşire (Başvuru Kodu:02), Sağlık Teknikeri (BaşvuruKodu:03), Sağlık Teknikeri (Başvuru Kodu:04), Destek Personeli (Başvuru Kodu:05) unvanı ile yerleştirilenler Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde istihdam edileceklerdir.
  • Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak kişilerin, boy ve kilo ölçümü kurumumuzca yapılacağından 15 kasım mesai bitimi tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir. Güvenlik görevlisi için posta yoluyla yapılan başvurular geçersiz kabul edilecektir.
  • Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti ile Uçuş Teknisyeni pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Sözlü sınav yöntemiyle yerleştirme yapılacak olup, sınav yeri ve tarihi hakkında ayrıca duyuru yapılacaktır.

Resmi Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.