Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü KPSS Yok 8 Personel Alımı Açıklandı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü KPSS Yok 8 Personel Alımı Açıklandı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu ilan sayfasında yayımlanan ilanda ülke geneli başvuru 8 personel alınacağı belirtilmektedir.

Kamu ilan sitesinde yayımlanan ilana göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde 2 ilde görevlendirilmek üzere sürekli kadroda 8 Deniz Trafik Operatörü alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı istenmiyor.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü başvuru süreci nasıl işleyecek

Başvurular 14 Mart 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden Online, İŞKUR hizmet noktalarından şahsen ve Alo 170 hattını arayarak yapılacaktır.

personel-2-001.jpg

Deniz Trafik operatörü kadrosuna başvuru şartları nelerdir (8 personel)

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak. 4 kişi için Geçerliliği devam eden en az uzak yol birinci zabit yeterliliğine sahip olmak, 4 kişi için Uzakyol Kaptanı yeterlilik belgesine sahip olmak ve en az bir yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmak, Uzak yol birinci zabit veya üst yeterlilikte en az bir yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmak, YDS en az 60 puan almış olmak veya GASM tarafından düzenlenen Denizcilik İngilizcesi sınavından en az 75 veya kılavuz kaptan yeterliliği ile fiili olarak herhangi bir kılavuzluk teşkilatında kılavuz kaptan olarak çalışıyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.