Kocaeli Büyükşehir 17 Uzman Şoför Hizmetli Devlet İşçi Alımı

Kocaeli Büyükşehir 17 Uzman Şoför Hizmetli Devlet İşçi Alımı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığınca İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanda sürekli ve geçici kadroda farklı unvanlarda en az ilkokul mezunu ikamet şartı yok 17 Devlet İşçi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi BELDE A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu geçici ve sürekli kadrolarda 17 Devlet İşçi alımı yapılacaktır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 27 Mart 2022 tarihine kadar kurum internet adresi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Kocaeli Büyükşehir hangi kadroda kaç kişi alıyor

1 Uzman Teknik Personel, 1 Sağlık Personeli, 12 Hizmet Personeli ve 3 Şoför alınacaktır.

Devlet İşçi alımında adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak.

Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak.

Uzman Teknik Personel alımı için 18 – 35 yaş arasında olmak, Bilgisayar bilişim teknolojileri Lisans mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, SQL, C++, MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.

Sağlık Personeli alımı için 18 – 35 yaş arasında olmak, En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak, İşyeri Hemşiresi sertifikasına sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Hizmet Personeli alımı için (7 kişi) 18 – 45 yaş arasında olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Mobilya marangoz inşaat yapım bakım ve onarımla ilgili mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, Sahada tozlu ortamda ağır işlerde çalışmaya engel olabilecek fiziksel ya da kronik sağlık sorunu bulunmamak.

Hizmet Personeli alımı için (5 kişi) 18 – 35 yaş arasında olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Hayvan bakımı ile ilgili tecrübeye sahip olmak, Sahada tozlu ortamda ağır işlerde çalışmaya engel olabilecek fiziksel ya da kronik sağlık sorunu bulunmamak.

Şoför alımı için 25 – 40 yaş arasında olmak, En az Lise mezunu olmak, Traktör kullanabilecek en az B, C, G sınıfı ehliyete sahip olmak, Sahada tozlu ortamda ağır işlerde çalışmaya engel olabilecek fiziksel ya da kronik sağlık sorunu bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.