Koçarlı Belediyesi KPSS 50 İle 6 Düz Memur VHKİ Eğitmen İşletmen Alımı

Koçarlı Belediyesi KPSS 50 İle 6 Düz Memur VHKİ Eğitmen İşletmen Alımı

Koçarlı Belediyesi tarafından Kamu İlan internet sitesinde yayınlanan ilanda KPSS 50 puanla ikamet şartsız 6 personel alınacağı belirtilmektedir.

Kamu İlan web sayfasında yayınlanan ilana göre Aydın ili Koçarlı Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız KPSS 50 puanla 6 personel alınacaktır. Detaylar haberimizde.

personel-2-001.jpg

Koçarlı Belediyesi personel alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı

3 Memur, 1 V.H.K.İ (Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni), 1 Bilgisayar İşletmeni ve 1 Eğitmen alınacaktır.

Koçarlı Belediyesi personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 13 – 15 Nisan 2022 tarihleri arasında Orta mahalle Cumhuriyet Meydanı No:6D Koçarlı/Aydın adresine şahsen veya posta ile, Kurum e-posta adresine elektronik olarak yapacaklardır.

Koçarlı Belediyesi personel alımında aranan ortak şartlar

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Memur kadrosuna başvuruda;

1 personel için Halkla İlişkiler ve Tanıtım veya Halkla İlişkiler ve Reklamcılık programlarından Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

1 personel için Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Kamu Yönetimi, İşletme, Türk Dili Edebiyatı Öğretmenliği veya Türk Dili ve Edebiyatı, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları, Türk Halk Bilimi bölümlerinden Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

1 personel için İşletme Yönetimi veya İnsan Kaynakları Yönetimi Önlisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

V.H.K.İ (Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni) alımı için Kamu Yönetimi veya İşletme programlarından Lisans mezunu olmak, MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Bilgisayar İşletmeni kadrosu için Kamu Yönetimi veya İşletme programlarından Lisans mezunu olmak, MEB onaylı Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Eğitmen alımı için Türk Dili Edebiyatı Öğretmenliği veya Türk Dili ve Edebiyatı, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatı, Türk Halk Bilimi bölümlerinden Lisans mezunu olmak, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca kabul edilen Pedagojik Formasyon Eğitimi almış olduğunu belgelemek, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.