Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Sözleşmeli Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Sözleşmeli Personeli Alımı

Resmi Gazete de Yayımlandı. Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Gerçekleştirilecektir. Kültür Bakanlığı 2 Bilişim Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Gerçekleştirecektir. Resmi gazetede Kültür Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İlanı Yayımlandı.

Kültür Bakanlığı Personel Alımı 2021

Resmi Gazete de yayımlanan sözleşmeli bilişim personel alımı kapsamında 2 Bilişim personeli istihdam edilecektir. Sözlü ve uygulama sınavı ile 2 Bilişim personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Bakanlık sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 15 Kasım ve 3 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir.

kultur-turizim-bakanligi.jpg

Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Sözleşmeli 2 Bilişim personeli alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İnternet üzerinden e-Devlet - Kültür ve Turizm Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısıhttps://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ internet adresinden gerçekleştirebileceklerdir.

Kültür Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

  • 657 sayılı Kanunu 48. mad. şartları taşımak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümü birinden mezun olmak.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ÖZEL ŞARTLAR maddesinde belirtilen mesleki tecrübeye sahip bulunmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında güncel programlama dillerinden en az 2 tane bildiğini belgelemek.

Resmi Başvuru Kılavuz Adresi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.