Kütahya Belediyesi 50 Yaş Sınır Sürekli Kadro 95 Personel Alıyor

Kütahya Belediyesi 50 Yaş Sınır Sürekli Kadro 95 Personel Alıyor

Kütahya Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda 18 Unvanda 50 yaş sınır sürekli kadroda 95 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Kütahya Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu 50 yaş sınır 95 personel alınacaktır.

iskurr.jpg

Kütahya Belediyesi başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 28 Mart 2022 tarihi saat 17:00’a kadar kurum internet adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Kütahya Belediyesi personel unvan ve sayıları

1 Makine Teknisyeni, 1 Metal Teknisyeni, 1 Metal Doğramacı, 2 lastik Tamircisi, 1 İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, 17 Otopark Görevlisi, 6 Elektrik-Elektronik Teknisyeni, 12 Sıhhi Tesisatçı, 10 Beden İşçisi, 3 Bekçi, 4 Izgara Ustası, 2 Pide Ustası, 1 Gözleme Ustası, 2 Mutfak Görevlisi, 6 Bulaşıkçı, 1 Çaycı, 20 Garson ve 5 Kasiyer alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, 20 – 50 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak, Kütahya merkezde ikamet ediyor olmak.

Makine Teknisyeni, Metal Teknisyeni alımı için Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak.

Metal Doğramacı, Lastik Tamircisi, İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Ustalık belgesi, Mesleki okul diploması veya Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Otopark Görevlisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Elektrik-Elektronik Teknisyeni alımı için Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, PLC SCADA, Motor Sürücü, Dijital Sensör arıza ve tesisat işlerini yapabilecek olmak.

Sıhhi Tesisatçı alımı için Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerden mezun olmak veya Ustalık belgesine veya Plastik kaynakçısı yeterlilik belgesine sahip olmak.

Beden İşçisi alımı için (5 kişi) En az İlkokul mezunu olmak, F sınıfı ehliyete sahip olmak, Çim biçme traktörü, sırt tırpanı kullanabiliyor olmak.

Beden İşçisi alımı için (5 kişi) En az İlkokul mezunu olmak.

Bekçi alımı için En az İlkokul mezunu olmak.

Izgara Ustası, Pide Ustası alımı için En az Ortaokul mezunu olmak, Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerden mezun olmak veya Ustalık belgesine veya Ustalık kalfalık belgesine sahip olmak.

Gözleme Ustası alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerden mezun olmak veya Ustalık belgesine veya Ustalık kalfalık belgesine sahip olmak, Alanında en az 2 yıl çalışmış olmak.

Mutfak Görevlisi, Bulaşıkçı alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Hijyen belgesine sahip olmak.

Çaycı, Garson alımı için En az Lise mezunu olmak, Hijyen belgesine sahip olmak.

Kasiyer alımı için En az Lise mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.