Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş ile 4 Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş ile 4 Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazetede Yayımlandı. İstanbul Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Gerçekleştirecek Yazılı ve Sözlü Sınav Yapılacak

Resmi Gazetede Yayımlandı. Marmara Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Üniversite 4 Sözleşmeli Bilişim personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2022

Marmara Üniversitesi Bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli Bilişim personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Sözleşmeli Bilişim personeli alımı puan sıralaması esas alınarak alınacak personel sayısının 10 katı aday sınava çağrılacaktır.

İstanbul Marmara Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Marmara Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı için adaylar başvurularını 26 Ocak 2022 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

bilisim-pertsoneli-4-kisi-marmara-universitesi.jpg

Marmara Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar Belirtilen tarihlerde başvurularını çevrimiçi olarak www.marmarapersis.com internet adresinden gerçekleştirilebilecektir.

İstanbul İş İlanları Marmara Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

  • 657 sayılı DMK 48. mad. şartlarını taşımak.
  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu Haklarından Mahrum Olmamak,
  • Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek.
  • 2020 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP3 puanı ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavına (sınavlarına) girmiş olması gerekmekte olup, yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınavlara çağrılacak adayların belirlenmesinde; KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır. (Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise sıfır (0) olarak değerlendirilecektir.)

Başvuru Kılavuz Adresi.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.