Muğla Büyükşehir En Az Ortaokul Sürekli Kadroda 17 Personel Alıyor

Muğla Büyükşehir En Az Ortaokul Sürekli Kadroda 17 Personel Alıyor

Muğla Büyükşehir tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda en az ortaokul vasıflı vasıfsız sürekli kadroda 17 personel alınacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanlara göre Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az ortaokul mezun sürekli kadroda 17 personel alınacaktır.

personel-2-004.jpg

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru süresi ve şekli

Adaylar başvurularını 4 kadro için 17 – 18 Mart, 3 kadro için 16 – 17 Mart, 3 kadro için 21 – 22 Mart, 14 kadro için 23 – 25 Mart 2022 tarihleri arasında Şeyh Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Zihni Derin İşhanı No:6 Menteşe/Muğla adresine yapacaklardır.

Muğla Büyükşehir personel dağılımı

2 Ulaştırma/Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Teknikeri, 1 Sıhhi Tesisatçı, 1 İnşaat Teknolojisi Teknikeri ve 14 Beden İşçisi alınacaktır.

Başvurular için adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinin ilgili bentlerinde yer alan nitelikleri taşımak.

Ulaştırma/Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Teknikeri alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, Autocad, Netcad programlarına hakim olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Yatay ve Dikey işaretleme bilgisine sahip olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

Sıhhi Tesisatçı alımı için Ortaokul mezunu olmak, MEB onaylı sıhhi tesisatçı sertifikasına sahip olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

İnşaat Teknolojisi Teknikeri alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, Microsoft Office, Autocad, Netcad programlarına hakim olmak, Metraj ve hakkediş bilgisine sahip olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

Başvuru kılavuzu.

Beden İşçisi alımında aranan nitelikler

En az Ortaokul mezunu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.