Muğla Büyükşehir Lise-Önlisans KPSS 50 Puanla 25 Zabıta-İtfaiye Alımı

Muğla Büyükşehir Lise-Önlisans KPSS 50 Puanla 25 Zabıta-İtfaiye Alımı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kamu ilan resmi web sayfasında güncel personel alım ilanı yayınlandı. Lise-Önlisans mezunlarından yapılacak personel alımında ikamet şartı olmayıp KPSS 50 puan şartı vardır.

Kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 İtfaiye Eri ve 5 Zabıta Memuru alınacaktır. Personel alımında KPSS 50 puan şartı vardır. İkamet şartı yoktur.

Muğla Büyükşehir personel alımında başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 25 – 27 Ekim 2022 tarihleri arasında Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No:3 Menteşe/MUĞLA adresine şahsen yapacaklardır.

İtfaiye Eri alımı için (20 personel) Lise mezunu olmak, Erkek olmak, En az C sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Zabıta Memuru alımı için (5 kişi) Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Adalet Meslek Eğitimi, Adalet veya Adalet Meslek Yüksek Okulu, Çevre Temizliği ve Denetimi, Güvenlik, Güvenlik Bilimleri, Güvenlik ve Koruma, Özel Güvenlik ve Koruma, Kamu Güvenlik ve Asayişinin Sağlanması, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Maliye, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.