Namık Kemal Üniversitesi 8 Unvanda 49 Memur-Personel Alımı Son Gün

Namık Kemal Üniversitesi 8 Unvanda 49 Memur-Personel Alımı Son Gün

Namık Kemal Üniversitesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS 50 puanla 8 unvanda 49 personel alımında başvuru sürecinde sona gelindi.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 50 puanla 49 personel alımına bugün son gün. En az lise mezunu 8 unvanda personel alımında ikamet şartı ve sınav yoktur.

namik-kemal-uni.jpg

Namık Kemal Üniversitesi başvuru süreci

Başvurular bugün sona eriyor. Adaylar başvurularını kurumun internet adresi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır.

Personel alımında unvan ve sayılar

1 Eczacı, 9 Büro Personeli, 15 Güvenlik Görevlisi, 1 Şoför, 2 Aşçı, 6 Bakım Onarım Personeli, 11 Temizlik-Yemekhane Servis Elemanı ve 4 Destek Personeli alınacaktır.

Unvanlara göre KPSS şartları

Eczacı alımında KPSS şartı yoktur, Büro Personeli alımı için 2020 yılı KSPS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Aşçı, Bakım Onarım ve Temizlik Personeli alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Destek Personeli alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmak.

Adaylarda aranan nitelikler nelerdir

Eczacı kadrosu için Eczacılık Lisans Programından mezun olmak.

Büro Personeli alımı için 8 personel için ilgili bölümlerden Önlisans, 1 personel için Lisans mezunu olmak,

Güvenlik Görevlisi alımında Lise mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış olmak, Erkek olmak, Boy uzunluğu 170 cm’den kısa olmamak, kilosunun cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamından 15 den fazla, 13 den az olmamak ve diğer nitelikleri taşımak.

Şoför alımı için Lise mezunu olmak, Erkek olmak, Geçerlilik süresi dolmamış D sınıfı ehliyete sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Şoför olarak en az 2 yıl çalışmış olmak.

Aşçı alımı için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve En az 1 yıl çalışmış olmak.

Bakım Onarım Personeli alımı için Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya ustalık belgesine sahip olmak, Geçerlilik süresi dolmamış en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.

Temizlik Personeli alımı için Lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Destek Personeli alımı için Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Erkek olmak ve Askerlik görevini yapmış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum