Niğde Üniversitesi 30 Kamu Personel Alımı Başladı! Sınav Yok

Niğde Üniversitesi 30 Kamu Personel Alımı Başladı! Sınav Yok

Niğde Üniversitesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS 50 puanla ikamet şartsız en az lise mezunu 30 personel alınacağı açıklanmıştı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 unvanda 30 personel alınacaktır. Personel alımında sınav ve ikamet şartı yoktur.

personellll.jpg

Ömer Halisdemir Üniversitesi başvuru süreci

Başvurular 27 Şubat 2022 tarihine kadar Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

8 Büro Personeli, 10 Temizlik Görevlisi, 7 Güvenlik Görevlisi, 3 Tekniker ve 2 Sağlık Teknikeri alınacaktır.

Başvuru için ortak nitelikler nelerdir

35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve diğer genel şartları taşımak.

Büro Personeli kadrosu için 6 personel için Lisans, 2 personel için Önlisans mezunu olmak. 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Temizlik Görevlisi kadrosu için 9 personel için Lise mezunu, 1 personel için Lisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 50 puan almış.

Güvenlik Görevlisi kadrosu için 5 personel için Önlisans, 2 personel için Lisans mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Tekniker ve Sağlık Teknikeri kadrosu için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.