ODTÜ KPSS 50 Puan Sınavsız Lise Önlisans Mezun 24 Devlet Memur Alımı

ODTÜ KPSS 50 Puan Sınavsız Lise Önlisans Mezun 24 Devlet Memur Alımı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda KPSS 50 puanla yazılı sözlü yok 24 devlet memuru alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personeller en az lise mezunu olmak üzere ikamet şartsız alınacaktır.

Kamu ilan Resmi Web sayfasında yayınlanan ilana göre Orta Doğu Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 24 devlet memuru alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı ve yazılı sözlü sınav yoktur. Adaylarda en az lise mezunu olmak ve KPSS 50 puan almış olmak şartı vardır.

ODTÜ personel alımı için başvuru şekli ve başvuru zamanı.

Adaylar başvurularını 30 Eylül 2022 tarihine kadar kurum adresine şahsen yapılacaktır.

ODTÜ hangi kadroda kaç personel almaktadır.

5 Büro Personeli, 4 Güvenlik Görevlisi, 1 Tekniker ve 14 Destek Personeli alınacaktır.

Büro personeli alımı için İlgili bölümlerden önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavında KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Güvenlik görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavında KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek olmak ve askerlik görevini yapmış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Tekniker alımı için İlgili bölümlerden önlisans mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavında KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Temizlik görevlisi alımı için Lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavında KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Marangoz, Karo ve Seramik Ustası alımı için Erkek olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya lise mezunu olup MEB onaylı ustalık ya da kalfalık belgesine sahip olmak veya alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum